Built with Berta

 1. Our short films on YouTube !  "Animated Alphabet"  ( 15.40 min) and sand animation "Lizuma izjūta" (12.33 min)

   


  Animated Alphabet  / Lizums, Latvia   / 1.08. - 13.08.2013. / 


   

  Art studio Peahen and Crystral Sound System together with partner organization GFM Filmbridge organize new project "Animated Alphabet".

   

  It is young artist and animator exchange project between Georgia and Latvia is going to take place in Lizums, Latvia from 1 -13, 2013.

  The theme of the project is art and culture in combination with rural development. The aim of the project is to encourage young people from two different countries to work together and overcome cultural, language and experience differences. Project includes the involvement of local community and the promotion of culture and art in Lizums village. The project aims also to promote Latvian and Georgian animation art awareness and visibility, so the project is designed also to reach wider public.

  The project's final product is Latvian-Georgian cooperation animated short-film about Georgian-Latvian alphabet, which is created on painted backgrounds made in open air with techniques like drawing, modeling clay, animation applications. This 6 month project is going to involve 23 participants where during 12 day exchange they are going to work on ideas, discuss, present, work in mixed groups and workshops and come out with final product - animated short film presented in public show during the closing event.


  For all selected participants project is covering 70% of travel costs Georgia-Latvia-Georgia, 100% catering and 100% accommodation in Latvia.

  DEADLINE OF SUBMISSIONS: APRIL 15, 2013

  Place : Lizums    Country: Latvia 

   

  PPROGRAMM you can find there: english version and latvian version

   

  Application form                                                                 

  ****************************************************************************************************************

  Support by Youth in ActionAtbalsta programma "Jaunatne darbībā", logo.

  "Šis projekts tiks finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

  ****************************************************************************************************************

   

  You can find us in social network and feel free to press buton "I like"  FaceBook/AnimatedAlphabet or folow us in Twitter/AnimatedA


                                       

 2.  

  *******************************************************************************************************************

 3.     


  PARTICIPANTS of ANIMATED ALPHABET // FEEL FREE TO INVITE US TO CULTURAL FESTIVALS WITH SAND ANIMATION OR CREATIVE THINGS

      

   

  PATRICIJA BREKTE  ************ KRISTIĀNA KALNIŅA *********** SABĪNE MOORE ********** VIVIANNA MARIA  STAŅISLAVSKA ***********  AGNESE IVANE *********** DENISS SOBOĻEVS  ********** MADARA KRĒVICA **********  DĀRTA ROMANOVA ********** 

   MAIJA MACKUS ***********  MARGARITA LOZE   ********** KRISTAPS LOZE **********  JĀNIS CUNSKIS ********** NOSHREVAN CHKHAIDZE **********

   TINIKO EBRALIDZE ********** GIORGI GAGOSHIDZE *********** IRAKLI GHARIBASHVILI ********** GOGI KAMUSHADZE ********* ALEKSANDRE KATAMASHVILI ********** GIORGI KVACHADZE ********** KETEVAN NATSVLISHVILI ************

   

   

  OUR PROJECT ANIMATED ALPHABET FACEBOOK PAGE : there   

   

 4.  

   

   


  // Preses relīze.  //  15.08.2012.  // 15:15  //


   

  Radīta animācijas īsfilma par gruzīnu un latviešu alfabētu!

  No 1.-13. augustam Latvijā viesojās 11 gruzīnu jaunie animācijas filmu māklinieki, kas sadarbībā ar 12 Latvijas jaunās paaudzes mākliniekiem un animatoriem nepilnu divu nedēļu laikā, dzīvojot Vidzemē, Gulbenes rajona Lizumā, radīja animācijas filmu „Animated Alphabet”. Filma sastāv no mazām, asprātīgām īsfilmām par katru no alfabēta burtiem un atspoguļo kopīgo un atšķirīgo latviešu un gruzīnu alfabētā.

  Filmas prezentācija un pirmizrāde notika 10. augustā Lizuma svētku ietvaros Lizuma dzirnavās un kultūras namā, bet jau šobrīd skatāma arī YouTube Animated Alphabet 

  Projekta ietvaros dalībnieki iestudēja arī smilšu animācijas priekšnesumu „Lizuma izjūta”, kur sinhroni ar pasakas par Lizumu lasījumu animatori dzīvajā veidoja vizualizācijas. Šobrīd filma skatāma YouTube Lizuma Izjūta

  Performance tika rādīta Gulbenes novada svētkos, Lizuma pagasta svētkos, kā arī saņemts uzaicinājums ar viesizrādi uzstāties Vecpiebalgas svētkos: 

  Projekta iniciatori un vadītāji ir mākslas studija Peahen sadarbībā ar Gruzijas partneri GFM Filmbridge. Projekta pamattēma - māksla un kultūra saistībā ar kultūras pieejamību reģionos, tā mērķis – iedrošināt radošo nozaru pārstāvjus: gleznotājus, fonu māksliniekus, animatorus, scenāristus, montētājus un skaņu režisorus no divām dažādām valstīm sastrādāties, pārvarot kultūras, valodas un pieredzes atšķirības.

  „Animated Alphabet” radīšanas procesā pieredzes apmaiņa starp gruzīnu un latviešu  animatoriem ietvēra ideju izstrādi, diskusijas, prezentācijas, darbu jauktās grupās un radošās darbnīcas. Tā kā pieredzes apmaiņas mērķis ir popularizēt Latvijas un Gruzijas animācijas mākslu, projekts veidots tā, lai sasniegtu plašāku auditoriju, nākotnē ar filmu piedaloties animācijas festivālos.

  "Šis projekts finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šī publikācija atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu."

   

   

  Paldies Lizuma pagastam, Lizuma muižai - skolai, skolas direktorei, 7.klases skolniekiem un skolotājai par orientēšanās spēli, sporta zālei, kultūras namam, vējdzirnavām, visiem, kas palīdzējā un izkrāsoja mūsu divas nedēļas Lizumā , kā arī Gulbenes mākslas skolai, Biedrībai "Piektā Māja" un Rijas filmu studijai par gaismas galdiem, paldies dalībniekiem, paldies visiem, kuri mums palīdzēja organizēt šo vienreizējo projektu!


   


it's time to create
some sections