Built with Berta

 1.  


  2012


  Mākslas uzdevums - saviļņot sirdis / franču filozofs Klods Adriāns


   

  Nāc gleznot mākslinieka darbnīcā pirmskāzu ballītē vai īstajā kāzu dienā!


  Gleznojam visi kopā. Radam mākslas darbu kā puzli, ar otas pieskārienu ieliekam gleznā gan savu interpretāciju, gan savas emocijas, gan uzklausam profesionāla māksinieka ieteikumus.


  Varbūt tieši Tev ir  kāds sen gribēts sapnis iegūt kādu slavena gleznotāja darbu?

  To Tu varēsi radīt savā interpretācijā tieši pie mums.  Vai tas būtu Gustava Klimta „Skūpsts“ vai tas būtu Vinsenta van Goga „ Ziedošais mandeļu koks“, vai iejūties Roja Lihtenšteina gleznu varoņu tēlos, padomā – ar ideju Tev palīdzēsim.

   

  Esam kolektīvs ar sešu gadu pieredzi, strādājam gan izbraukumos, gan uz vietas Andrejsalā. Piedāvājam katram pasākumam individuālas idejas, kā arī realizējam jau atrastās. Laiks un izcenojums pēc vienošanās. Ir pieejamas dāvanu kartes.


  Vairāk info meklēt mājas lapā : www.peahen.eu

  Pieteikties, peahenstudio@gmail.com +371 29704088.

  Uz sadarbību!


   

   

 2.  


  Linda un Sandris / Rojs Lihtenšteins "Mašīnā"


  ...iejūties amerikāņu māklinieka Roja Lihtenšteina gleznu varoņu tēlā "Mašīnā"

   Izsolē par 16,3 miljoniem dolāru (9,8 miljoniem latu) tika pārdota popārta pārstāvja Roja Lihtenšteina glezna "Automašīnā" ("In The Car")
   

 3.  


  Dagnijas pirmskāzu ballīte. Gustava Klimta „Skūpsts“ 


  Astoņas meitenes apgleznoja astoņus audekliņus un rezultāts bija Gustava Klimta gleznas "Skūpsts" interpretācija.

   

  Skūpsts ir Gustava Klimta slavenākais darbs, kā arī viens no atpazīstamākajiem un populārākajiem mākslas darbiem visā pasaulē. Klimts uzsāka darbu pie šīs gleznas 1907.gadā un tas bija augstākais punkts viņa tā saucamajā "zelta periodā". Glezna attēlo pāri, dažādos zelta toņos un simbolos, skūpstāmies uz bronzas fona. Mākslas darba oriģināls atrodas Austrijā, muzejā Galerie Belvedere, Belvedere pilī Vīnē. 

 4.  


  Vinsents van Gogs „ Ziedošais mandeļu koks“


   

   

  Vinsents Vilems van Gogs (nīderlandiešu Vincent Willem van Gogh) bija nīderlandiešu gleznotājs, postimpresionisma pārstāvis. 

  Pilnīga novēršanās no jebkādām tradīcijām vērojama van Goga mākslā, sākot ar Arlas periodu (1888 – 1890), kad viņu saista Provansas daba un tās iedzīvotāji.   Mākslinieka dabas uztveres savdabība sevišķi izpaužas šo darbu nevaldāmas dinamikas pārņemtajās formās un žilbinošajās krāsās, kas pauž ziemeļnieka sajūsmu par Provansas krāšņo dabu.

  Van Goga ekspresīvajās ainavās koki vērtās par kosmiskās enerģijas paudējiem – tās iedarbībā lokās un vijas gan stumbri, gan zari, pat majestātiskās cipreses atgādina gigantiskas zaļas liesmu mēles ("Ceļš Provansā", 1890), nerunājot jau par ziedošo koku atkailinātajiem, vijīgajiem zariem ("Ziedošie mandeļu zari", 1890), kas, liekas, cenšas izrauties pat no gleznas ietvariem! No katras mākslinieka gleznas pretī virmo emocijas, kaut kas traģisks un nepiepildīts. 


it's time to create
some sections